Ana Shine: “İlham” Hayatın İçinde!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ana Shine, şimdi 5 yaşındayken bakıcısı ve ninesinin takviyesiyle müzik okuluna gönderilir. Başarılı müzisyen sonrasında bir kemanist olma hayalleri kurmaya başlar. Çocukluk çağlarından beri kurduğu hayalleri devasa bir mesleğe dönüştürür.
6 yıl evvel tanıştığı David Grant Ana Shine’ın potansiyelini görüp ortaya çıkarır. Shine’a bu yolda dünyaca ünlü üretimci Andy Yates ve kelam muharriri Drew Thomas eşlik eder. Ana Shine, ilhamını hayattaki tecrübelerinden çekip çıkarır. Kelama dönüşmesi güç hisleri, gerçek öykülerle tabir eder. Onun için “mesaj” bu sayede alıcısına ulaşabilir.
Digital Love Ana Shine için insanları bir ortaya getirmek, onları çevrimdışı hayata yönlendirmek ve fizikî samimiyeti hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor. Her müziğin kendine ilişkin bir bildirisi olduğuna inanan başarılı sanatçı, kimi müziklerini ilham kimilerini kendi tecrübeleri üzerine yazıyor. Hedefini ise şu sözlerle ifade ediyor: “Şarkılarımın insanlara, hakikat seçimler yapmaları konusunda yardımcı olmasını umut ediyorum.”
Poker Game müziği; sevginin almak değil vermek olduğunu unutan ve sırf kendisini seven birçok insanı anlatıyor. Shine’a nazaran kimileri, akıl oyunları oynayıp diğer insanların hislerini umursamıyor. Shine, sevenlerine şu sözlerle sesleniyor: “Kalbinin kapısı açıksa, sevgi içeri girmenin yolunu bir formda bulur… Risk almaktan korkmamalısın!”
Stupid Cupid Shine’ın tüm sırlarını bilen tek “gerçek” arkadaşının kendisine âşık olmasıyla ilgili olan dokunaklı bir müzik. Shine müziğini şu sözlerle özetliyor: “Aşk meleği… Ya beni vur ya da okunu arkadaşımdan geri al!”
Ve dikkat! Ana Shine’ın albümü de yolda. Kaçırmayın!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Artvin Haber, Artvin Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!