Büyüyen Tartışmaya Müge Anlı’dan Son Nokta

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en çok markete sahip perakende markası A101, Türkiye’nin en sağlam isimlerinden biri olan Müge Anlı ile iş birliğine imza attı.

“Basit bi’ Soru” kampanyasıyla ortaya atılan “A101 büyük olduğu için mi ucuz, ucuz olduğu için mi büyük?” sorusu hayli tartışılmıştı. Kampanyanın birinci sinemalarında halkı ikiye ayıran bu paradoks devam sinemalarında TV programlarına taşınarak yeni bir boyut kazanmıştı. Kampanyanın son sinemasında ise Müge Anlı devreye girerek tartışmalara son noktayı koyuyor. İşin içinden çıkılamadığını gören Müge Anlı, A101 tırıyla bir meydana gelerek kalabalığın ortasına karışıyor. “Büyük olduğu için mi ucuz, ucuz olduğu için mi büyük?” sorusunu beşerlerle birlikte tartışıyor ve sonunda da olayı tahlile kavuşturuyor. Sinemanın sonunda 101 ARDINDAYIZ diyerek de A101’in kalite ve ucuzluğuna vurguda bulunuyor.

Sadece güvendiği ve onayladığı firmalarla çalışan, iş birliği konusunda son derece titiz hali ve seçiciliği ile bilinen Müge Anlı, markaya olan inancını ve iş birliğinden duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, “Hepimizin güvenerek ve severek alışveriş yaptığı A101, ucuz fiyatları, yaygınlığı ve kalitesiyle, kısa vakitte tüm konutlara girerek, yüreklerimizi fethetti. Kalite standardını uygun fiyatlarla herkesin erişimine sunması sebebiyle A101, bilhassa beğendiğim, büyüklüğüne ve ucuzluğuna tereddütsüz güvendiğim bir marka’’ dedi.

MediaCat ve Ipsos tarafından gerçekleştirilen Celebrity İnanç Endeksi’nin 2021 sonuçlarında, Türkiye’nin en itimat duyduğu birinci 3 isim ortasında yer alan Müge Anlı ve dünyanın en süratli büyüyen birinci 10 perakende şirketi ortasındaki tek Türk şirketi olan A101’in bir ortaya gelmesi, iki sağlam ismin güçlü ve uyumlu iş birliği olarak yorumlanıyor.

Kreatif sürecini Concept İstanbul’un üstlendiği reklam kampanyasının direktör koltuğunda ise DEPOfilm’den İlkay Kopan oturuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Artvin Haber, Artvin Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!