Dagi’nin Yeni Reklam Yüzü: Tekçe Akalay

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dagi 2022-23 Sonbahar-Kış koleksiyonunu Tekçe Akalay ile tanıtıyor. Günün her anında, ihtimamlı seçimler ile hem şık hem de rahat olunabileceğini, içinden geldiği üzere yaşama manifestosu ile sahiplenen marka, yeni reklam sinemasında Akalay’ın ağır iş temposu ve renkli hayatında yaptığı tercihleri mevzu alıyor. Dagi, “Birce Akalay’ın kendine has biçimi Dagi’ye çok yakıştı” diyor.

Kaliteli ve konforlu giysinin öncü markası Dagi, seçimlerindeki ihtimamı ile herkese örnek olan Tekçe Akalay ile “Birce sence?” sloganlı bir reklam sineması hazırladı. Başarılı oyuncu ile hazırlanan reklam sinemasında kendini rahat hissetmenin ve özgün üslubunu yaratmanın kıymetine vurgu yapılıyor. Dagi’nin mesken & uyku giysiden spor giysiye, iç giysiden rahat giysiye uzanan güçlü koleksiyonunun gösterildiği sinemada Akalay, “içinden geldiği gibi” yaptığı dokunuşlarla, yarattığı farkları gösteriyor.

Filmde Akalay’ın Köpeği Gipsy de rol alıyor

Kendine has usulü ile tanınan başarılı oyuncu Tekçe Akalay, “Her an her yerde kendim olmak, rahat hissetmek ve bunu yaparken de elbette şık görünmek istiyorum. Dagi bu manada bana âlâ hissettiren bir marka. Birlikte, günün her saati şık olunabileceğini, içimizden geldiği üzere yaşamanın hoşluğunu anlatıyoruz.” Sinemanın hazırlık ve çekim kademelerinde da kendisini yansıtması için marka tarafından özgürlük alanı tanındığını söz eden Akalay; “Biricik kızım Gipsy de yanımdaydı ve başrolü onunla paylaştık. Üstelik kendi tasarladığım mücevherlerimi kombinleme fırsatı buldum. Bu reklam sineması, benim için yalnızca iş değil, bir de hoş anı oldu.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Artvin Haber, Artvin Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!