Sultan Bozkurt Tehlikeli Sularda Yüzüyor: “Titanik”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz ay yaptığı Terapi ile tüm müzikseverlerin içini kıpır kıpır eden ve sonunu bildiği sineması tekrar seyredemeyen Sultan Bozkurt sürat kesmiyor; eski sevgilinin geri dönme isteğini kabul etmiyor.

Yeni teklisi Titanik için kamera karşısına geçtiği klipte, kendisinden beklenildiği üzere daha evvel denenmeye cüret edilmemiş çeşitlilikte kostüm ve yer kullanımını tercih eden bir direktörle çalışıyor: Hüseyin Özkan.

Söz ve müziği Murat Güneş’e ilişkin müziğin prodüktörlüğünü Onur Betin üstleniyor. Styling çalışmasını şahsen kendisi yapan Sultan Bozkurt, müziği dışındaki hünerlerini de sergiliyor.

Titanik müziği bize tehlikeli bir aşk hikayesi anlatıyor: Her durumu şaibeli olan bir eski sevgiliyi “Senin uygunluk meleğin değilim ben” diyerek tiye alan müzik: “Titanik bile senin kadar batmadı” kelamıyla adeta hislere tercüman oluyor. Terk eden, eski sevgilinin kendisini hâlâ da sevdiğini bildiği halde duruşundan taviz vermiyor ve ona: “Sen o yüzdüğün tehlikeli sulara dön” diyerek asil halini sürdürüyor.

Ve dikkat! İsmi bazılarının gözünde eski sevgiliye çıkan, kimsenin uygunluk meleği olmayan ve birebir sineması tekrar seyredemeyen tüm müzikseverler Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanan Titanik müziğine harika görüntü klibiyle birlikte MuzikPlay kanalından ulaşabilirler.

Sultan Bozkurt Kimdir?

Sultan Bozkurt, 7 Eylül 1974 yılında İzmir Karşıyaka’da, ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir.

Liseyi “İzmir İnönü Lisesinde” tamamladıktan sonra Yüksek tahsilini “Goethe Frankfurt” üniversitesinde yapmıştır.

İzmir’in tanınan ailelerinden biri olan Bozkurt ailesinden, Korhan Bozkurt ile dünya konutuna girmiştir. Çiftin bu evliliğinden 1996 yılında oğulları Efe Bozkurt dünyaya gelmiştir.

Sultan Bozkurt, 1995 – 1997 yılları ortasında Ahmet Özal’ın sahibi olduğu Kanal 6 Ankara ofisinde genel müdürlük yapmıştır.

Evlilik ve çocuk derken uzun bir müddet iş hayatından uzak kalan Sultan Bozkurt 2020 yılında kurduğu Sultan’s Derm hoşluk merkeziyle iş hayatına yine dönüş yapmıştır. Sultan’s Derm’in İzmir genelinde 7 şubesi bulunmaktadır.

2022 yılında prodüktörlüğünü ve aranjesini Fazilet Kınay’ın yaptığı, kelamlarını Gökhan Şahin’in yazdığı, “Terapi” isimli müzikle müzik piyasasına girmiştir. Eylül ayında çıkardığı yeni Single’ı “Titanik” in bestesi ise Murat Güneş’e düzenlemesi Onur Betin’e ilişkin.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Artvin Haber, Artvin Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!